Правила поведінки в школі

Під час уроків та перерв

Учні мають уважно працювати у класах під час уроків та не заважати іншим. Учні не можуть відмовлятися від виконання завдань, які ставить учитель. Для ефективності навчального процесу та для того, щоб його не переривати, учні мають протягом усього уроку перебувати в класі. Якщо з'являється нагальна потреба вийти, це можна зробити лише з дозволу вчителя. Під час перерв учні мають поводитись обережно. Бігати на перервах не дозволяється, адже така поведінка може зашкодити учню або його оточенню.

Пропуск занять

Учень, який був відсутній у Школі з причини хвороби до 3 календарних днів може відвідувати Школу без надання довідки від лікаря. Учень, який був відсутній у школі з причин хвороби протягом 3 днів і більше має обов'язково надати відповідну довідку від лікаря з рекомендаціями щодо навантаження на уроці фізичної культури з вказаним терміном. Якщо учень неспроможний відвідувати школу з будь-яких причин з відома батьків, необхідно попередити про це класного керівника перед початком навчального дня. У разі пропусків 10 навчальних днів без поважної причини протягом навчального року розглядатиметься доцільність продовження навчання учня в Школі.

Дрес-Код

Учні нашої школи повинні дотримуватися шкільного дрес-коду: класичного стилю одягу (без дірявих штанів, одягу на бретелях, глибоких декольте, міні-спідниць, високих підборів, одягу із малюнками та написами, що містять заклики до жорстокості чи нетерпимості, нецензурною лексикою, політичними гаслами); у приміщенні школи використовується змінне взуття, заборонено перебувати в класах у верхньому одязі.

Пунктуальність

Пунктуальність — це важлива риса, яку ми виховуємо в наших учнях. Ми заохочуємо учнів не запізнюватися та розраховуємо на підтримку батьків. Відповідно до правил Школи, учні зобов'язані приходити на навчання та на уроки протягом дня вчасно. Кожен учень має приходити до школи не пізніше 8:15, а о 8:30 має бути в класі, повністю готовим до початку уроків. Під час перерв учні повинні впорядковувати свої справи, щоб приходити на уроки вчасно.

Не дозволено приносити до школи

Не дозволено приносити до Школи небезпечні речі: піротехнічні вироби, спортивне знаряддя, шкідливі речовини, напої та продукти харчування, наркотичні, токсичні препарати, тютюн та алкоголь, тощо. На території школи заборонені будь-які фінансові операції між учнями. Виключення складають шкільні економічні та благодійні проекти. До Школи не дозволено приносити шкідливу їжу, а також напої. Школа є зоною здорового харчування: ми турбуємось про здоров'я дітей, і хочемо бути певні, що наші учні їдять збалансовану та корисну їжу. Спортивне знаряддя (ролики, скейти, тощо) не можна використовувати на території Школи. Учням не дозволено замовляти доставку на адресу Школи та приводити тварин.

Персональні гаджети

Учні несуть відповідальність за зберігання власних мобільних телефонів та інших персональних гаджетів. Їх потрібно вимкнути, сховати та не користуватися ними протягом шкільного дня з 9:00 до 17:00. Якщо будь-яка особа з персоналу школи бачить порушення вказаного правила, на вимогу такої особи дитина має здати телефон на зберігання вчителю до закінчення навчального дня. Усі необхідні дзвінки дитина може здійснити з телефону вчителя, в будь-який час протягом дня.

Матеріальна відповідальність

Батьки матеріально відповідальні за пошкодження шкільного майна дитиною. Учні відповідають за збереження свого майна. Якщо учень загубив щось зі своїх речей, навіть цінних, Школа не несе відповідальності, але часто речі знаходяться, в такому випадку їх можна забрати у класного керівника.

Порушення

Вступаючи до християнської школи, учні та батьки підтверджують розуміння важливості принципів християнського світогляду і погоджуються виконувати правила школи. І діти, і дорослі є відповідальними за їх (не)виконання.