ІСТОРІЯ

Історія християнського ліцею «Стежинка мудрості» бере свій початок із відкриття приватного навчально-виховного комплексу «Гармонія», що був заснований представниками Церкви Адвентистів сьомого дня м.Дніпропетровськ у 2007 році. Завдяки посвяченій праці віруючих батьків, вчителів, фінансовій підтримці меценатів, керівників церкви, були обладнані два класи. Сучасні на той час методики та підходи були інтегровані в учбовий процес та процес розвитку учнів.
Все починалося з груп розвитку дитини та підготовки діток до школи.
За часів керівництва директорки Литвинюк Тетяни Степанівни, НВК «Гармонія» змінився від невеликих дошкільних груп до повноцінних шкільних класів.
У 2015 перші випускники молодшоі школи переходять до 5 класу. В тому ж році до НВК «Гармонія» приєднуються учні школи «Благословіння», відкриваються 6 та 7 класи, які розташовуються вже у новому добудованому триповерховому корпусі.
У 2017 році керівництво школою приймає молодий директор Василенко Олег Олегович. Зміцнюється методологія та застосовуються новітні методи викладання. А у травні 2018 року відбувся перший випуск 9 класу.
У 2019 році на чолі школи стає Спіцин Руслан Олегович. Вперше в історії школи відкриваються два перші класи, один із яких навчається за авторською програмою «Інтелект України». Цього ж року школа «Стежинка мудрості» набуває статусу ліцею. У травні 2020 року 9 клас закінчують учні, із яких усе починалося. І знову вони хочуть продовжувати навчання у стінах християнського навчального закладу, тому у вересні 2020 року відбувається безпрецедентна подія – відкриття старшої школи. У травні 2022 року вперше проходить випуск 11 класу. Історія триває…

МІСІЯ та ЦІННОСТІ

Місія нашого ліцею полягає в тому, щоб об’єднати сучасні мультімедійні технологіі й передові досягнення у навчанні та розвитку дитини з традиційними християнськими цінностями: розсудливістю, поміркованістю, справедливістю, стійкістю, чесністю, правдивістю, вірністю своєму слову.

ШКІЛЬНА КОМАНДА

Мещерякова Світлана Валеріївна

Директор школи

Бобовникова Ганна Миколаївна

Вчитель математики

Михно Олена Борисівна

Вчитель фізики та математики

Грабельнікова Анастасія Василівна

Вчитель англійської мови

Салабута Олександр Васильович

Вчитель історії, географії

Баранова Інна Іванівна

Вчитель початкових класів

Зігунова Людмила Миколаївна

Вчитель початкових класів

Крючкова Лариса В’ячеславівна

Вчитель початкових класів

Сербіна Світлана Олександрівна

Вчитель початкових класів

Пелах Світлана Леонідівна

Вчитель початкових класів та образотворчого мистецтва

Сахно Дмитро Віталійович

Вчитель англійської мови

Юхно Степан Макарович

Вчитель праці

Нєвєнченова Олена Юріївна

Вчитель англійської мови

ПЕРЕВАГИ

Безпечна школа

У нашому ліцеї створено умови для забезпечення безпечного та орієнтованого на потреби учня шкільного середовища. Наші учні навчаються у чистому та теплому приміщенні. На шкільному подвір'ї обладнано спортивний майданчик. Їжа в нашій школі – різноманітна та адаптована: вегетаріанське харчування, обов'язкові каші, овочі, супи.
У ліцеї для зручності та безпеки встановлені камери. Наша школа психологічно комфортна для школярів, у школі є сімейна добра внутрішня атмосфера. Ліцей – це територія вільна від булінгу. Разом з педагогами розроблені та систематизовані ефективні способи запобігання та припинення шкільного цькування.
Більше

Робототохніка та комп'ютерне програмування

На заняттях з робототехніки учні 2-5 класів працюють із конструктором Lego WeDo 2.0. Самостійно конструюють роботів та різні механізми. Освоюють різні види механічної передачі – зубчаста, ремінна тощо.
Дані уроки дозволяють ефективно вивчати пристрої та принципи дії простих механізмів, машин та різних конструкцій та багато іншого із захоплюючого світу технології та фізики. Створені механізми програмуються у середовищі Lego WeDo.
Більше

Поглиблене вивчення іноземної мови

У нашому ліцеї – поглиблене вивчення англійської мови за підручниками OXFORD. Всі класи, за необхідністю, діляться на підгрупи. На уроках з фонетики та граматики дітям нерідко пропонують подивитися навчальні фільми або виконати інтерактивні вправи на ПК.
Також у школі проводиться багато позаурочних занять: тематичні вечори, різноманітні вікторини, конкурси. У школі є бібліотека літератури англійською мовою.
Більше

Інтелект України

Проект «Інтелект України» реалізується у початковій та середній школі на базі державних програм з різних навчальних дисциплін. Розробники проекту пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечують комп'ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами).
Мета проекту – впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді.
більше

Дистанційне навчання

Для правильної організації дистанційного навчання кожен клас обладнано ноутбуком, телевізором. У школі проведено високошвидкісний інтернет. Тепер дистанційно можуть навчатись діти, які не можуть відвідувати школу за станом здоров'я.
Також ліцей активно розвиває систему онлайн-навчання для дітей, які знаходяться на домашньому навчанні. Дистанційне навчання організоване в режимі реального часу за допомогою сервісу Zoom.
Більше

Невеликі класи

У нашому ліцеї невеликі за чисельністю класи - до 12 дітей, а це автоматично означає, що вчитель приділяє більше уваги кожному учневі. Більше відповідей на уроці, більше оцінок, більша відповідальність учня, а також індивідуальний підхід з боку вчителя.
В свою чергу батьки теж мають можливість спілкуватися з вчителями щодня через класні Вайбер групи або віч-на-віч.
Більше

СТАТУТ, ЛІЦЕНЗІЯ ТА ДОГОВІР

Договір з батьками

(ЗАВАНТАЖИТИ ФАЙЛ)

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

  • ОСВІТНЯ ПРОГРАМА 1-2 КЛАСІВ 

https://mon.gov.ua/storage/app/media/zagalna%20serednya/programy-1-4-klas/2022/08/15/Typova.osvitnya.prohrama.1-4/Typova.osvitnya.prohrama.1-2.Savchenko.pdf

  • МОДЕЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ 5-9 КЛАСІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ (ЗАПРОВАДЖУЮТЬСЯ ПОЕТАПНО З 2022 РОКУ)

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/navchalni-programi/modelni-navchalni-programi-dlya-5-9-klasiv-novoyi-ukrayinskoyi-shkoli-zaprovadzhuyutsya-poetapno-z-2022-roku 

  • НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ 6-9 КЛАСІВ 

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/navchalni-programi/navchalni-programi-5-9-klas

  • НАВЧАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ 10-11 КЛАСІВ

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/navchalni-programi/navchalni-programi-dlya-10-11-klasiv

  • ОСВІТНЯ ПРОГРАМА ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОЄКТУ «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

https://drive.google.com/file/d/1c0UKiIdI1EjKQD247bZ8eZSEqdDszXG1/view

  • ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ НПП «ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ»

https://intellect-ukraine.org/novini/258-zatverdzhennia-osvitnoi-prohramy-pochatkovoi-shkoly-npp-intelekt-ukrainy